Bądź ECO z MyNano 

Po zastosowaniu preparatów, pakietów MyNano, znaczący wzrost sprawności poprzez zmniejszenie tarcia i zjawisk synergicznych, to efektywniejszy wzrost szczelności dynamicznej i w całkowitym rezultacie znacząco efektywniejsze spalanie mieszanki.

Ma to zarówno wpływ na zmniejszenie zażycia i znaczące zmniejszenie emisji toksycznych dla człowieka i środowiska zanieczyszczeń wydobywających się z rur wydechowych jak CO (tlenek węgla) czy NOx (tlenki azotu).

Ponadto mniejsze degradowanie oleju silnikowego, mniejsze przedostawanie się do niego paliwa to również mniejsze generowanie szkodliwych oparów ze skrzyń korbowych trafiających do wnętrza komory spalania. W takim przypadku sumaryczny efekt zmniejszenia emisji zanieczyszczeń potrafi sięgać nawet 5 krotnego zmniejszenia emisji.

Efekty potwierdzone są zarówno w warunkach hamownianych, rzeczywistych z użyciem szerokiego, autorskiego zakresu diagnostyczno-pomiarowego i poprzez weryfikacje z użyciem analizatora emisyjnego.

Wszelkiego rodzaju dane wskazują, że jest MyNano High Automotive Technology to prawdopodobnie najskuteczniejsza technologia w zakresie poprawy sprawności, trwałości i zmniejszenia emisji zanieczyszczeń, pozwalająca na zastosowanie zarówno w jednostkach napędowych już wyprodukowanych  (nawet tej starszej technologii) jak i aktualnie wychodzących z fabryk.   

Bez znaczenia czy jest to samochód, pojazd starszej czy nowej generacji - technologia MyNano pozwala na uzyskanie znaczącej poprawy finalnego zmniejszenia emisji zanieczyszczeń.

Możesz zyskać znacznie lepsze osiągi, sprawność, trwałość i mniejsze zużycie paliwa i paradoksalnie przyczynisz się do znaczącego zmniejszenia trucia siebie i innych, powodując istotnie mniejsze obciążenie środowiska.